Alta Natura Sanalex 1500

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89341/image_1920?unique=9848e75

2,295.00 L 2295.0 ALL 2,550.00 L

2,125.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Sanalex 1500, përmban 20 tableta.
  • Falë përmbajtjes së tij , është një integratorë ushqimor, i cili  siguron lehtësim të menjëhershëm të këmbëve dhe mbështet mikroqarkullimin.
  • Ndihmon në parandalimin e trajtimin e variceve.

  Përdorimi:

  •  Këshillohet të konsumohet një tabletë  në ditë , cdo mëngjes, përpara ushqimit.