Alta Natura Echitos Adulti

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89350/image_1920?unique=cd44330

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Alta Natura Echitos Adult  është  shurupi me sasi 200 ml , për të  rritur , ku falë përbërësve aktivë nga ekstraktet e Echinacea dhe Plantain (gjethja e dellit) ndihmon në sistemin respirator.
  • Përbërësit bimorë Drosera Malva dhe gjethja kanë  veprim zbutës dhe njëkohësisht qetësues në mukozën orofaringeale. 
  • Këshillohet të merret në rast kolle të thatë.

  Përdorimi:

  1. Rekomandohet të merret  dy herë në ditë nga 10 ml.
  2. Tundeni mirë përpara përdorimit.
  3. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë larg nga drita dhe burimet e nxehtësisë.