Alta Natura Ekifast BioImmuno ,6bustina

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89354/image_1920?unique=49c9c1d

1,440.00 L 1440.0 ALL 1,600.00 L

1,333.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Ekifast Bioimmuno, nga Alta Natura ,  është mjaft e dobishme në rast të virozave stinore , të të ftohurit, temperaturëse etj.
  • Falë përbërsve të saj, me eukaliptus, propolis,  Echinac, ka veti  zbutës, lubrifikues edhe ekspektorant, në rrugët orofaringeale
  • Arrin të forcoj sistemin imunitar.
  • Ekstrakti Eukaliptus ka një veprim zbutës ndaj kordave vokale dhe veprim emolient e qet ësues ndaj  mukoz ëz orofaringeale, duke ndihmuar në mirëqënien e hundës edhe fytit.....

  Përdorimi:

  Këshillohet të përdoret një bustinë në ditë, e tretur në ujë.