Alta Natura Ansiophil 850 mg,15 kapsula

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89357/image_1920?unique=49c9c1d

1,683.00 L 1683.0 ALL 1,870.00 L

1,558.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Alta Natura Anisophil është një suplement ushqimor me ndikim pozitiv në gjendjen e humorit dhe mirëqënien mendore. 
  • Falë përbërsve arrin të përmirësoj edhe të relaksoj trupin.

  Përdorimi:

  Këshillohet të konsumohet një tabletë në ditë, larg vakteve të ushqimit.