Alta Natura Flogo Mucil Per te Rritur * 150ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123221/image_1920?unique=aeecf7f

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Shurupi i kollës Flogo Mucil , me ekstrakte me lule portokalli , mallow,  mjaltë dhe ekstrakte bimore, efektive në trajtimin e kollës, të lagësht dhe të thatë, të shoqëruar me acarim të mukozës orofaringeale dhe simptoma të ngjashme.
  • Është i përshtatshëm për të rritur dhe fëmijë nga 12 vjeç e sipër

  Përdorimi:

  Këshillohet të përdoret  3 herë në ditë  nga 20 ml.