Alta Natura Flogo Mucil Per Femije ,150ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123222/image_1920?unique=a395552

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Shurupi i kollës Flogo Mucil , me ekstrakte me lule portokalli , mallow,  mjaltë dhe ekstrakte bimore, efektive në trajtimin e kollës, të lagësht dhe të thatë, të shoqëruar me acarim të mukozës orofaringeale dhe simptoma të ngjashme.
   • Është i përshtatshëm për fëmijë nga 1 deri në 12 vjeç .
   • Formula muko-ngjitëse krijon një shtresë mbrojtëse që mbulon zgavrën e gojësm, duke qetësuar kollën edhe irritimin dhe duke nxitur hidratimin e mukozës.

   Përdorimi:

   Fëmijët 1 deri në 6 vjec; dy herë në ditë nga 10 ml 
  • Fëmijët nga 6 vjec e lart ; dy herë në ditë nga 20 ml 
  • Pë efiktivitet më të mirë , shmangni prirjen ose gëlltitjen e ushiiiiqimit , menjëherë pas marrjes .
  • Tundeni përpara përdorimit.