Alta Natura Memoryn PS ,30kapsula

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89366/image_1920?unique=49c9c1d

2,700.00 L 2700.0 ALL 3,000.00 L

2,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  Memoryn PS , nga Alta Natura ,  ndihmon për aftësitë konjitive dhe kujtesën.

  Ky suplement, është një nga më të mirët,antioksidant, gjithashtu nxit mikroqarkullimin, mund ëson përmirësimin e kujtesës dhe përqendrimin mendor

  Përmirëson kujtesën dhe përqendrimin mendor falë përbërve të saj aktive:

  • Omega-3– Përmirëson ndërveprimin sinaptik ndërmjet qelizave nervore;
  • Eleuterococco – Rrit rezistencën ndaj stresit;
  • Fosfatidilserina – Ndihmon në përcjelljen e stimulit ndërmjet qelizave nervore.
  • Ginseng vepron si tonik (për lodhjen fizike dhe mendore).

  Përdorimi:

  Këshillohen të përdoren deri në 2 tableta në ditë.