Alta Natura Dea Sense Incanto Massage Body Oil ,150ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89380/image_1920?unique=49c9c1d

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Ky vaj trupi i parfumuar është frymëzuar nga sirena Leucosia, një simbol i pasionit dhe joshjes, me gjymtyrët e saj të shkëlqyera dhe fytyrën e bardhë hënore, ajo kap njeriun që i pavetëdijshëm i afrohet dhe e lidh me zinxhir me këngën e saj të qartë..
    • Susami, bajamet e ëmbla, farat e rrushit dhe soja janë katër vajrat e çmuar, të cilët së bashku me virtytet e katër ekstrakteve bimore të mimozës, portokallit të hidhur, rozmarinës dhe ullirit, si dhe kontributin e vitaminës E, ushqejnë lëkurën dhe e hidratin atë pa e yndyrosur, i kthejnë tonin dhe elasticitetin, e bëjnë atë të butë dhe të butë. 
    • Një kombinim i jashtëzakonshëm që lufton dehidratimin e indeve, strijat, plakjen e lëkurës dhe rigjeneron epidermën.