Alta Natura Dea Sense Leggerezza Massage Body Oil ,150ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89381/image_1920?unique=49c9c1d

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Ky vaj trupi i parfumuar është frymëzuar nga perëndesha Nike, perëndeshë e mrekullueshme e fitores, sa e shkathët aq edhe e bukur, gati të hapë krahët në drejtim të Olimpit. Fitorja është me krahë, sepse suksesi duhet kapur në fluturim. 
  •  Po aq i rëndësishëm sa masazhi është vaji që zgjedhim për të na përkëdhelur. 
  • Susami, bajamet e ëmbla, farat e rrushit dhe soja janë katër vajrat e çmuar të cilët, së bashku me virtytet e katër ekstrakteve bimore të mimozës, portokallit të hidhur, rozmarinës dhe ullinjve, si dhe kontributin e vitaminës E, ushqejnë dhe hidratojnë lëkurën pa e lyer atë, e bëjnë atë të butë dhe elasticitet. 
  • Një kombinim i jashtëzakonshëm që lufton dehidratimin e indeve, strijat, plakjen e lëkurës dhe rigjeneron epidermën.