Alta Natura Real In 600, 10flakon

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/86630/image_1920?unique=49c9c1d

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Realin 600 me 10 flakon nga Alta Natura , ka një veprim tonik  dhe është mjaft efektiv.

  • Falë përbërsve të saj  me Polen , Mjalt, Acerola , Vitaminës B12 , ky kombinim ka një veprim antioksidues ndaj radikaleve të lira. 
  • Principet aktive në përmbajtje të ekstraktit të thatë të Acerola sigurojnë një veprim antioksidues dhe ndihmojnë në forcimin e mbrojtjes natyrale të organizmit
  • Ka veti rigjall ë ruese.
  • Mund t ë p ë rdoren  n ë  rast t ë  munges ë s s ë  oreksit pas periudhave rikuperuese. .

  Përdorimi

  • Këshillohet  të merret një flakon në dite tek fëmijët .
  • Për të rriturit këshillohen të konsumohen 2 flakona në ditë