Purasana Hyaluronic Acid 120Mg *30Vcaps

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125416/image_1920?unique=aeecf7f

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Acidi Hialuronik eshtë një suplement bimor qe ndihmon në mbajtjen e niveleve të Kolagjenit dhe Elastinës.
  • Siguron rininë e lëkurës suaj.

  Përdorimi:

  • Një kapsulë në ditë me një gotë të plotë me ujë.