Purasana Acai Berry Powder * 100g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89441/image_1920?unique=aeecf7f

3,150.00 L 3150.0 ALL 3,500.00 L

2,916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Acai Berry Powder është një proteinë nga bima e acait e njohur për vlerat e saj antioksiduese.
  • Falë teknikës së nxjerrjes së proteinës pudër vlerat si vitamina A, C, Hekuri dhe Kalciumi ruhen në nivelet më optimale.

  Përdorimi:

  • 5 gram pluhur Acai Berry në 300 ml smoothie/uje/ kos.