Purasana Evening Primrose Softgels BIO 500Mg *60Caps

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125408/image_1920?unique=aeecf7f

1,800.00 L 1800.0 ALL 2,000.00 L

1,666.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Evening Primrose është një suplement bimor me burime të larta te Omega 6 dhe GLA.
  • Këto acide yndyrore kontribuojnë në mirëfunksionimin e hormoneve përgjatë periudhës së menopauzes.

  Përdorimi:

  • Këshillohet të merren 3 kapsula xhelatinoze në ditë.