Alta Natura Trichology Supplement For Hair Men,50tab

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89465/image_1920?unique=49c9c1d

2,700.00 L 2700.0 ALL 3,000.00 L

2,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Alta Natura – Trichology Lab Suplement kundër rënies se flokëve për meshkuj

   Trichology Lab Anti- hair loss është një  suplement që:

   • Rikthen forcën dhe vëllimin e flokëve
   • Ndihmon ciklin fiziologjik të rritjes së flokëve
   • Ushqen dhe ndihmon në rigjenerimin e flokëve


  • Përdorimi;

   Rekomandohet të merrni 1 tabletë në mëngjes dhe 1 tabletë në mbrëmje.