Alta Natura Trolax

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89478/image_1920?unique=68948e9

882.00 L 882.0 ALL 980.00 L

816.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Alta Natura Trolax,  është një ekstrakt bimor që ndihmon në rregullimin e florës bakteriale të zorrëve.
  •  Falë  përmbajtjes së  saj me ekstrakte si RhubarbSennaFrangula dhe Mallow rivendosin balancën e mikroflorës intestinale .
  •  Verbena, nga ana tjetër, promovon funksionin e tretjes.

  Përdorimi :
  Këshillohet të konsumohen 2 tableta në ditë , larg vakteve të ushqimit.