Alta Natura Macrovyt E fast, 40 tableta

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89483/image_1920?unique=49c9c1d

990.00 L 990.0 ALL 1,100.00 L

916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Vitamina E nga Alta Natura Macrovyt është një suplement ushqimor i bazuar në Vitaminën E natyrale .
  • Vitamina E është mjaft efikase edhe e dobishme në mbrojtjen antioksidante të qelizave nga radikalet e lira
  • Gjitashtu arrin edhe mbrojtjen  kardiovaskulare.
  • Ndihmon në rigjenerimin e qelizave dhe shërimin e lëkurës ,si edhe nxit mirëfunksionimin e muskujve.
  • Shenjat e para në  mungesë të vitaminës E, janë lëkura e thatë dhe e rrudhur, gjithashtu në të njejtën kohë jeni të lodhur dhe shumë të ndjeshëm.

  Përdorimi:

  1. Rekomandohet një tabletë në ditë , si karamele në gojë , falë shijes së pranueshme që ka.