Alta Natura Macrovyt Sport Ginseng e Carnitina ,10 flakon

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89487/image_1920?unique=49c9c1d

2,430.00 L 2430.0 ALL 2,700.00 L

2,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Macrovyt Sport Ginseng & Carnitine, bazuar në ekstraktin e thatë të Ginseng me veprim tonik adaptogjen dhe antioksidues, ndihmon kundër lodhjes fizike dhe mendore
  • E pasuruar me pjalm, mjaltë akacie, xhelatinë mbretërore të tharë në ngrirje dhe karnitinë,arrin të  veproj kundër lodhjes mendore dhe fizike , si dhe të përmirësoj metabolizmin e karbohidrateve.

  Përdorimi:

  1. Rekomandohet të merret një flakon në  mëngjes, larg vakteve të ushqimit.