Alta Natura 8 Mese Olio Capezzoli,30g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89498/image_1920?unique=49c9c1d

1,800.00 L 1800.0 ALL 2,000.00 L

1,666.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Falë përbërsve të tij organikë, përgatit thithkat përpara edhe pas ushqyerjes me gji .
  • Përdoret nga java e 32 shtatëzanisë për të përgatitur pjesën e kokave të gjirit që të mos cahet, ka përbërje të lanolinës organike dhe nuk ka nevojë të lahet që më pas ti jepet gji fëmijës.

  Përdorimi:

  • Masazhojini kokat e gjoksit tuaj disa herë në ditë