Alta Natura Oral Care Collutorio Denti e Gingive Sensitive * 500ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89501/image_1920?unique=aeecf7f

900.00 L 900.0 ALL 1,000.00 L

833.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Collutorio është një produkt i dobishëm për higjenën dhe mbrojtjen e gojës.
  • Falë formules së saj të  bazuar në vajrat thelbësore të MentesëFenelës dhe Sage është e dobishme për freskimin, dhe pastrimin e gojës. 
  • E përdorur rregullisht, ajo nxit mbrojtjen e duhur dhe largon pllakën dentare nga dhëmbët tuaj.

  Përdorimi:

  1. Shtoni 20 ml (4lugë të vogla) të produktit në një gotë, më pas shpëlani dhëmbët tuaj.
  2. Këshillohet të përdoret dy herë në ditë, duket bërë një gargare dhe duke e kaluar mes dhëmbëve.
  3. Kujdes!!!Gjatë përdorimit të Collutorio-s, duhet patur kujds në  mënyrën e përdorimit, nuk duhet kaluar poshtë.